هدایای مدیرعامل گروه صنعتی مدلل برای 1471 دانش آموز گیلان غربی

 

اتفاقی شیرین در آغاز سال تحصیلی که به دست مدیرعامل گروه صنعتی مدلل رقم خورد:
هدایایی برای 1471 دانش آموز گیلان غربی به ارزش 6 میلیارد ریال

سال‌هاست وقتی که «زمان» به آخرین پله‌های ماهِ شهریور می‌رسد، شمیم مهر، فضای خانواده‌های ایرانیان و بویژه ذهن کودکان و نوجوانان را از شوق به تحصیل و عشق ماه مدرسه سرشار می سازد. هر خانواده ای که کودک و نوجوانی مدرسه‌ای دارد، انگار با اشتیاقی ویژه خود را برای برپایی جشنی تازه آماده می‌کند تا در آن به آغازی از رویش و پویش برای آینده خوش‌بین و امیدوار باشد و برای فرزندانش آرزوهای بزرگ ببافد.
براستی که پاییز، آغاز بهار مهربانی و دانش و تربیت برای دانش آموزان کشور است. بویژه آنکه وقتی خیرین اهل فرهنگ با دستان گشاده، مهرورزی نمایند و با اهدای هدایایی به این گل‌های باغ معرفت، آنها را با شوقی مضاعف به آموختن دانش و بهره گیری از اندوخته‌های ارزشمند معلمان شریف جامعه، به کلاس‌های درس بکشانند.
به همین مناسبت در اولین روز سال تحصیلی جاری، مدیرعامل گروه صنعتی مدلل ضمن حضور در جشن آغاز سال تحصیلی در شهرستان گیلان غرب، به صورت نمادین، تعدادی لوازم التحریر را به دانش آموزان اهدا نمود. این خیّر نام‌آشنا هدایایی به ارزش 6 میلیارد ریال را تقدیم یکهزار و چهارصد و هفتاد و یک دانش آموز در این شهرستان کرد. این هدایا با تدبیر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، در بین دانش آموزان توزیع می شود.
شوق دانش آموزان و لبخندهای زیبای آنان در زمان تحویل هدایا یکی از شیرین‌ترین صحنه‌هایی بود که هر تماشاگری را دوچندان شاداب می‌کرد. خیّرین عرصه‌های فرهنگی و آموزشی معتقدند که چنین هدیه‌هایی می‌تواند عامل خوبی برای تشویق به تحصیل در بین دانش آموزان باشد.
در این مراسم که به اهتمام مدیر آموزش و پرورش گیلان غرب و به بهانه‌ی آغاز سال تحصیلی در مدرسه شهدای هفده شهریور این شهرستان برگزار شد، سخنرانان ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی، از همدلی و همراهی «حاج جواد مدلل» خیّر نام آشنای کرماشان و کشور به طور ویژه تقدیر نمودند.
دلشاد پرنور مدیر آموزش و پرورش شهرستان گیلان غرب، ضمن تبریک سال تحصیلی تازه به دانش آموزان و اولیای آنان، و نیز ارائه آماری از برنامه‌ها و کارهای صورت گرفته در آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی، از مدیرعامل گروه صنعتی مدلل به خاطر اهدای چنین هدایای ارزشمندی قدردانی کرد و افزود: علاوه بر فعالیت‌های مهم و مؤثر اقتصادی و کارآفرینی برای جوانان محروم این استان، آثار خیراندیشانه‌ی فرهنگی خانواده‌ی مدلل همواره در عرصه تعلیم و تربیت مورد توجه بوده است. به عنوان نمونه می‌توان به مدارسی اشاره کرد که به همت این خانواده‌ی ارزنده در استان کرماشان ساخته شده است.
پس از جشن آغاز سال تحصیلی و مراسم تحویل هدایای مدیرعامل گروه صنعتی مدلل، از بازدیدهایی از چند مرکز آموزشی صورت گرفت. همچنین گفتنی است که این مراسم در ساعت 8 صبح روز شنبه دوم مهر ماه آغاز شد. مراسمی که با برنامه ریزی و اجرای خوب مدیریت و عوامل مدرسه و همچنین دانش آموزان هنرمندش شکل گرفت. مهمانان با عطر اسپند و «خوش‌آمدگویی» گر.ه برگزیده‌ی دانش آموزان به محل مراسم راهنمایی می‌شدند و در یک فضای فرهنگی مقبول، برنامه‌های چنین روزی را دنبال می‌کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *