کتابی خوب برای خواندن: «ذهن، آگاهی و سعادت» به بازار نشر آمده است

 

در روزگار ما کم نیستند آدمهایی که در مسیر زندگی با چالش ها و ناملایمات فراوان روبرو می شوند. گاه چنین ناملایماتی آنها را از مسیر طبیعی زندگی به حواشی دردناک خستگی، ملالت، ناتوانی و بیماری می کشاند. برخی از این بیماری ها روحی و برخی دیگر جسمی‌اند.
نکته حائز اهمیت در اینجا آمادگی و شناخت ما انسانها از زندگی و حالات پیچیده ی انسانی است. ذهن و پیچیدگی‌هایش یکی از مهمترین دارایی های انسانی است. شناخت و بهره گیری از توانایی ها و در کنار آن مسئل مبتلابه آن به ما کمک می کند که در مسیر زندگی اگر دچار چالشی شدیم، آن را مدیریت کنیم.
کتابی که در این مسیر می تواند دریچه‌های بسیاری را بر دانسته ها بگشاید، به قلم دو نویسنده‌ی خوش قلم به نام های پروفسور جواد منتظمی مدرس بین المللی قانون جذب و مهناز بهرامی، نقاش و روان‌درمانگر با روش ایموشن کدوبادی کد، با نام « ذهن، آگاهی و سعادت» به بازار نشر آمده است. انتشارات تریفه این کتاب خواندنی را با تیراژ یکهزار جلد به کتابفروشی های معتبر رسانده است.
زبان ساده و قابل فهم، فصل بندی و بخش بندی صحیح کتاب و چینش درست مطالب، مخاطب را در خواندن این کتاب سردرگم نمی کند و به فهم و درک ساده‌ی این کتاب مفید کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.