شاعر پاوه ای با چهار مجموعه شعر جدید آمد

دکتر محمد آشنا شاعر پاوه ای ساکن کرماشان چهار مجموعه‌ از جدیدترین شعرهای سپیدش را به اهتمام نشر دیباچه چاپ و روانه بازار نشر کرد.
به گزارش بلوط (بخش فرهنگی هفته نامه صدای آزادی)، مجموعه شعرهای سپید«از تنهایی من در تو« ، « آن قدر از تو سرودم از خودم افتادم» ، «فاصله ها را مچاله می کنم تا تو برگردی» و « از من اعتراف گرفته اند تو را دوست داشته ام» چهار اثر از محمد آشنا هستند که این روزها در کتابفروشی های معتبر در اختیار اهالی فرهنگ قرار گرفته اند.
گفتنی است این مجموعه شعرها حاصل 20سال نوشتن این شاعر است که شعرهای سال های 1378 الی 1398 این شاعر را به ترتیب چاپ در بر می گیرد که با تیراژ 1000 نسخه و با قیمت پشت جلد 20000تومان به همت نشر دیباچه چاپ و منتشر شده و به بازار کتاب روانه شده اند.
محمدآشنا در معرفی این کتاب ها می گوید: شعرهای این کتاب ها را از پاییز78 تا پاییز 98 و طی 20سال سروده است. البته کتاب های «از تنهای من در تو» و ” آن قدر از تو سرودم از خودم افتادم” قبلا در تیراژ محدود چاپ شده اما چاپ تازه و جدید آنها در مجموعه‌ای‌ با ساختمان و فضایی متفاوت است که همزمان با دو مجموعه شعر جدید دیگر راهی بازار نشر شده است.
گفتنی است بیشتر شعرهای این مجموعه ها را شعرهای سپید کوتاه دربرمی گیرد که هر کتاب 65 شعر را شامل می شود. از این شاعر قبلا هفت کتاب دیگر در حوزه های شعرکوردی و ترجمه و پژوهش منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *